Atsiliepimai
Rezervacija
Pasiūlymai
Apdovanojimai
Apgyvendinimas

Verslui! Rokper suscipit lobortis nisl ut aliqurtis nisl ut rgg aliqurtis nisl sl fut aliqurtis nisl ut aliquip ex ea commodo Verslui! Rokper suscipit lobortis nisl ut aliqurtis nisl ut rgg aliqurtis nisl sl fut aliqurtis nisl ut aliquip ex ea commodo

Apgyvendinimas

Jūsų šventės dalyvius apgyvendinsime keturiuose jaukiuose nameliuose, kurie  patogiai talpina 47 svečius. Esant poreikiui galime priimti daugiau svečių. Svečiai apgyvendinami vienviečiuose/dviviečiuose kambariuose.

 

Plačiau
Uždaryti
Pobuvių salė
Pobuvių salė

Galime Jums pasiūlyti dvi sales tinkamas pobūviams: didžioji salė Kluone (150 m2) talpinanti iki 60 žmonių ir salė Klėtyje (75 m2) nedidelėms šventėms – talpinanti iki 30 svečių. Galimi stalų pastatymai: vienas ilgas stalas (iki 40 asmenų), U forma (nuo 40 asmenų), atskiros salelės. Kluono pobūvių salėje yra scena muzikantams, kolonėlės ir žinoma - nemažai vietos šokiams. Iš salės galite patekti tiesiai į terasą, iš kurios atsiveria Dringio ežero vaizdas. Iš terasos siūlome stebėti šventinius fejerverkus. Reginys Jus užburs!

Plačiau
Uždaryti
Maitinimas
Maitinimas

Galime padėti pasirūpinti  ir maitinimu šventės metu: padėsime sudėlioti Jums tinkamiausią valgiaraštį (yra galimybė įtraukti vegetariškus patiekalus), suteikiame galimybę pasirinkti iš įvairių šventinio maitinimo variantų: tai gali būti furšetas, švediškas stalas ar banketas. Kluone yra patogi virtuvė su atskiru įėjimu, kurioje yra pakankamai vietos ir visa reikalinga įranga ruošti maistą šventei, taigi galite šventei pasikviesti maistą gaminti ir savo virėjas.

Plačiau
Uždaryti
Įdomūs faktai apie vestuves
Įdomūs faktai apie vestuves

Ar žinojote, kad:

 • Terminas pabrolys yra kilęs iš senovės Škotijos, kai jaunikiai pagrobdavo savo būsimas nuotakas – vykdant šią užduotį, geriausiai pasirodęs jaunikio draugas, buvo vadinamas – pabroliu (angl. „best man“).
 • Babilone, prieš 4000 metų, gyvavo tradicija – jaunosios tėvas turėjo tiekti jaunikiui tiek midaus, kiek jis tik galėjo išgerti per mėnesį. Taip kilo terminas „medaus mėnuo“.
 • Vestuvinių tortų pradžia manoma tapo vienas senovės Romos paprotys – virš jaunosios galvos būdavo perplėšiamas duonos kepalas. Esą tai simbolizavo vaisingus metus.
 • Kelių aukštų vestuvių tortai taip pat turi įdomią istoriją. Jie tapo populiarūs po vieno jaunųjų žaidimo, kurio metu, jie turėjo pasibūčiuoti per vis didesnį tortą, nenugriaudami jo.
 • Vestuvinis žiedas buvo pradėtas mūvėti ant bevardžio piršto, nes buvo tikima, kad vena iš šio piršto eina tiesiai į širdį. 
 • Vestuviniai auksiniai ir sidabriniai žiedai su deimantais išpopuliarėjo tarp turtingų venesiečių maždaug XV amžiaus pabaigoje.
 • Sakoma, kad sužadėtuvių žiedas su perlu pranašauja nesėkimgą santuoką, nes perlo forma panaši į ašaros.
 • Bene ankščiausiai istorijoje sužadėtuvių žiedas buvo įteiktas princesei Merei, Henrio aštuntojo dukrai. Tuo metu princesei buvo tik dveji metukai.
 • Nuotakos pradėjo vilkėti baltas vestuvines sukneles, tik po Karalienės Viktorijos vestuvių 1840-taisiais metais. Iki tol, jaunosios dėvėjo tiesiog  geriausias savo turimas sukneles.
 • Egipte, jaunosios šeima, ruošia maistą porai visą savaitę po vestuvių – taip leidžiama pailsėti ir pasimėgauti santuokos pradžia.
 • Daugelyje kultūrų visame pasaulyje vyrauja tradicija, kurios metu surišamos jaunųjų rankos – tai simbolizuoja santuokos sutvirtinimą.
 • Senovės Graikai ir Romėnai tikėjo, kad nuotakos nuometas saugo ją nuo blogio.
 • Olandijoje, priešais jaunųjų namus yra pasodinama pušis – tai simbolizuoja vaisingumą ir sėkmę.
 • Danijoje, gyvavo paprotys, kai jaunieji apsikeisdavo rūbais – tai esą suklaidindavo piktąsias dvasias.
 • Sakoma, jei nuotaka avi senus batus, tai atneš jai sėkmę.
 • „Kažkas mėlyno“ simbolizuoja nekaltumą, ištikimybę ir meilę.
 • Per keliamuosius metus, moterys gali pasipiršti vyrams.
 • Jei jaunikis pameta žiedus per ceremoniją – tai nesėkmingos santuokos ženklas.
 • Jei vestuvių dieną išvydote vaivorykštę – tai pranašauja sėkmingą santuoką.

 

Plačiau
Uždaryti
Mūsų mylimų klientų atsiliepimai
 • Aivaras ir Akvilė Burokai

  Ačiū už nepakartojamą šventę. Organizavome šioje sodyboje vestuves ir likome beprotiškai patenkinti šios sodybos kolektyvo organizuotumu, siūlomomis paslaugomis, visapusišku aptarnavimu ir nuoširdžiu bendravimu :) pirtis, ezeras, nuostabi aplinka nuspalvino mūsų šventę gražiausiom spalvom :) Nuoširdus ačiū Ievalaukio komandai!

 • Svetlana ir Olegas

  Savo gražiausią dieną, šventę nusprendėm atšvęsti „Ievalaukio sodyboj“ ir nepasigailėjom. Puiki gamta, malonus personalas, gražūs vaizdai, jaukumas ir nuostabi nuotaika nepaliko nei sekundei. Labai Jums didelis ačiū už viską. Taip pat, dėkojame restoranui „Romnesa“ už puikų aptarnavimą ir skanų šviežią maistą. „Ievalaukio“ sodyba nuostabi vietą Jūsų šventei.

Užsukite pas mus!
Kaip atvykti?
Veiklos raktažodžiai
Apdovanojimai
Pasiūlymai

Atsiliepimai

Mums svarbi Tavo nuomonė 

2014 06 04
Justina V.
Ačiū už tokį puikų priėmimą ir nuolatinį dėmesį. Labai tvarkinga, viskas pragalvota iki detalių. Ačiū!
2015 06 09
Avis Lietuva
Šioje gražioje ir tvarkingoje sodyboje šventėme įmonės gimtadienį. Norime padėkoti visam sodybos personalui už rūpestį, dėmesingumą ir profesionalumą. Dar ilgai prisiminsime jūsų organizuotas orientacines varžybas.
2016 07 23
Robertas
Tikrai šauni sodyba, kolektyvas vieningas, aptarnavimas aukščiausio lygio, nebuvo jokių nemalonių netikėtumų, puikiai suorganizavo šventę ir tikrai dar grįšime! AČIŪ, Adomai, Eimantai, Ramune. :)

Mums svarbi Tavo nuomonė

Mums svarbi Tavo nuomonė

2015 03 04
Ieva, Kęstutis
Buvo puiku. Ačiū!
2015 06 01
Jaunavedžiai Ag...
Labai buvo šaunu, šaunu ir dar kartą šaunu. Valio, valio, valio!!!! Ačiū Ievalaukiui!
2015 10 01
Tomas, Ramūnas,...
Puiki aplinka, puikus aptarnaujantis personalas.
2015 12 12
Irene and Louis
We spent 3 marvellous days here, and we hope sincerely to come back soon...
2015 04 07
Giedrius and Be...
It was really nice.
2015 11 22
Rūta
Ačiū už gerai praleistą laiką, sodyba buvo nuostabi, visi esame labai patenkinti ir ketiname dar ne vieną kartą apsilankyti :)
2015 10 04
Irina J.
Nuostabūs šeimininkai ir personalas! Ačiū už šilumą ir geranoriškumą. Tikiuosi iki sekančio karto!
2015 02 19
Agnieška V.
Labai maloni aplinka, nuostabus oras, pirtelė tiesiog fantastiška. Tiesiog puikiai praleidau laiką
2013 02 28
Vidmantas P.
Visiems savo draugams duosiu žinią apie Jūsų sodybą.

Mums svarbi Tavo nuomonė

2014 09 12
Rokas
Viskas buvo nuostabu, aptarnavimas, aplinka, mokymai, maistas.
2015 01 25
Povilas
Kai ieškojom sodybos savo šventei vienas iš pagrindinių kriterijų buvo, kad sodyba turėtų daugiau nei 30 nakvynės vietų, o tai labai susiaurina paieškų ratą. Tikrai neapsirikome pasirinkę "Ievalaukį". Tai iš tiesų labai jauki vieta tikram poilsiui. Nuostabi gamta, tikra ramybės oazė. Personalas labai paslaugus ir maloniai bendraujantis, skanus maistas. Namukai jaukiai įrengti, patogios lovos. Tai vieta poilsiui ar jūsų šventei, kurią rekomenduotumėm nedvejodami.

Mums svarbi Tavo nuomonė

Direction not found
Kaip atvykti?
x

Rezervacija

Jau apsisprendei, kad nori ilsėtis ar savo šventę švęsti būtent čia?
Nebedelsk ir rezervuok!