Atsiliepimai
Rezervacija
Pasiūlymai
Apdovanojimai
Salės

Šiame namelyje yra 3 dušo kabinos.

Salės

Jūsų susibūrimams galime pasiūlyti dvi sales: Kluone (150 m2) ir Klėtyje (75 m2). Kluono salėje yra visa būtiniausia įranga: multimedija su ekranu, garso kolonėlės, flipchart lenta. Čia gali tilpti iki 50 asmenų. Klėties salėje telpa iki 30 žmonių – čia galite surengti jaukius nedidelius susitikimus.

Plačiau
Uždaryti
Maitinimas
Maitinimas

Jei organizuojate savo įmonės renginį, pasirūpinsime ir Jūsų svečių maitinimu: atpalaiduojančiomis kavos petraukėlėmis su užkandžiais, esant poreikiui surengsime vakarienes ar pietus. Meniu galima derinti pagal Jūsų pageidavimus, yra galimybė įtraukti ir vegetariškus patiekalus. Pagal Jūsų pageidavimą, galime suorganizuoti tiek banketą, tiek furšetą ar švedišką stalą. Yra galimybė maitinimą organizuoti atskiroje patalpoje.

Plačiau
Uždaryti
Pramogos
Pramogos

Atvykę pas mus, galėsite išbandyti įvairias pramogas, kurios padės sustiprinti Jūsų komandą ir tobulinti tarpusavio supratimą bei komunikavimą siekiant bendro tikslo. Tai būtų: dažasvydis, šratasvydis, orientacinės varžybos, plaukimas baidarėmis, vakaronė su kapela, žygiai dviračiais ar tiesiog ramiai praleistas vakaras pirtyje.

Plačiau
Uždaryti
Apgyvendinimas
Apgyvendinimas

Jūsų kolegas ir svečius apgyvendinsime penkiuose patogiuose ir jaukiuose nameliuose, dviviečiuose/vienviečiuose kambariuose. Nameliuose yra visi patogumai: tualetai, dušai, kiekvienas namelis turi virtuvėles su visais reikalingais daiktais, čia rasite ir  kavos, žolelių arbatos bei cukraus. Viso galime apgyvendinti 40 asmenų. Visoje sodybos teritorijoje veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.

Plačiau
Uždaryti
Mūsų mylimų klientų atsiliepimai
 • Irmantas Sukackas
  UAB ,,Saugos gidas"

  Iki šiol mūsų turėta patirtis su kaimo turizmu buvo pakelta į naują lygį. Kokybės ir aptarnavimo kartelę užkėlėte labai aukštai - dabar jūs būsite kaip etalonas, pavyzdys kaip reikia rūpintis svečiais. Nelabai įsivaizduojam geresnės vietos poilsiui..
  O dar ta super žuvienė su visa istorija - čiki :)

 • Kristina Leskauskienė
  UAB "Jungent Lietuva", Tiekimo vadovė Baltijos šalims

  Šioje sodyboje jau tris metus iš eilės šventėme įmonės Naujametinius vakarėlius. Esame labai patenkinti savo pasirinkimu: nuostabi, tvarkinga aplinka, patogūs kambariai, puikus aptarnavimas ir skanus maistas – norisi sugrįžti vėl ir vėl. Šeimininkai atsižvelgė į visus mūsų pageidavimus ir suorganizavo ne tik sutikimą, apgyvendinimą ir maitinimą, bet ir kolektyvinius renginius dienos metu, kurie visiškai atitiko mūsų lūkesčius! Betarpiškas ir profesionalus sodybos darbuotojų bendravimas paliko labai gerą įspūdį. Su malonumu rekomenduočiau Ievalaukio sodybą įvairiems renginiams ir pati mielai sugrįžčiau dar kartą.

 • UAB Rusko kolektyvas

  Buvo smagu, patogu, jauku, gražu. Mums jau 20! Linkime Jums klestėti, plėstis, gražėti!

 • Vilniaus implantologijos centras

  Nuostabūs, geri, mieli „Ievalaukio“ šeimininkai ir darbuotojai, labai ačiū už puikų priėmimą, aptarnavimą ir jaukumą. Sėkmės darbuose ir gyvenime.

 • VŠĮ „Naujos galimybės“

  Ačiū „Ievalaukiui“: Adomui, Eimantui, Žymantui ir visam kolektyvui! Viskas aukščiausiame lygyje.

Užsukite pas mus!
Kaip atvykti?
Veiklos raktažodžiai
Apdovanojimai
Pasiūlymai

Atsiliepimai

Mums svarbi Tavo nuomonė 

2014 06 04
Justina V.
Ačiū už tokį puikų priėmimą ir nuolatinį dėmesį. Labai tvarkinga, viskas pragalvota iki detalių. Ačiū!
2015 06 09
Avis Lietuva
Šioje gražioje ir tvarkingoje sodyboje šventėme įmonės gimtadienį. Norime padėkoti visam sodybos personalui už rūpestį, dėmesingumą ir profesionalumą. Dar ilgai prisiminsime jūsų organizuotas orientacines varžybas.
2016 07 23
Robertas
Tikrai šauni sodyba, kolektyvas vieningas, aptarnavimas aukščiausio lygio, nebuvo jokių nemalonių netikėtumų, puikiai suorganizavo šventę ir tikrai dar grįšime! AČIŪ, Adomai, Eimantai, Ramune. :)

Mums svarbi Tavo nuomonė

Mums svarbi Tavo nuomonė

2015 03 04
Ieva, Kęstutis
Buvo puiku. Ačiū!
2015 06 01
Jaunavedžiai Ag...
Labai buvo šaunu, šaunu ir dar kartą šaunu. Valio, valio, valio!!!! Ačiū Ievalaukiui!
2015 10 01
Tomas, Ramūnas,...
Puiki aplinka, puikus aptarnaujantis personalas.
2015 12 12
Irene and Louis
We spent 3 marvellous days here, and we hope sincerely to come back soon...
2015 04 07
Giedrius and Be...
It was really nice.
2015 11 22
Rūta
Ačiū už gerai praleistą laiką, sodyba buvo nuostabi, visi esame labai patenkinti ir ketiname dar ne vieną kartą apsilankyti :)
2015 10 04
Irina J.
Nuostabūs šeimininkai ir personalas! Ačiū už šilumą ir geranoriškumą. Tikiuosi iki sekančio karto!
2015 02 19
Agnieška V.
Labai maloni aplinka, nuostabus oras, pirtelė tiesiog fantastiška. Tiesiog puikiai praleidau laiką
2013 02 28
Vidmantas P.
Visiems savo draugams duosiu žinią apie Jūsų sodybą.

Mums svarbi Tavo nuomonė

2014 09 12
Rokas
Viskas buvo nuostabu, aptarnavimas, aplinka, mokymai, maistas.
2015 01 25
Povilas
Kai ieškojom sodybos savo šventei vienas iš pagrindinių kriterijų buvo, kad sodyba turėtų daugiau nei 30 nakvynės vietų, o tai labai susiaurina paieškų ratą. Tikrai neapsirikome pasirinkę "Ievalaukį". Tai iš tiesų labai jauki vieta tikram poilsiui. Nuostabi gamta, tikra ramybės oazė. Personalas labai paslaugus ir maloniai bendraujantis, skanus maistas. Namukai jaukiai įrengti, patogios lovos. Tai vieta poilsiui ar jūsų šventei, kurią rekomenduotumėm nedvejodami.

Mums svarbi Tavo nuomonė

Direction not found
Kaip atvykti?
x

Rezervacija

Jau apsisprendei, kad nori ilsėtis ar savo šventę švęsti būtent čia?
Nebedelsk ir rezervuok!