Atsiliepimai
Rezervacija
Pasiūlymai
Apdovanojimai
Apgyvendinimas

Verslui! Rokper suscipit lobortis nisl ut aliqurtis nisl ut rgg aliqurtis nisl sl fut aliqurtis nisl ut aliquip ex ea commodo Verslui! Rokper suscipit lobortis nisl ut aliqurtis nisl ut rgg aliqurtis nisl sl fut aliqurtis nisl ut aliquip ex ea commodo

Apgyvendinimas

Galime Jums pasiūlyti apsistoti penkiuose skirtinguose nameliuose dviviečiuose/vienviečiuose kambariuose. Iš viso vietų: 47. Nameliuose yra visi patogumai: patalynė, rankšluoščiai, dušai, tualetai, virtuvėlės, kuriose rasite šaldytuvą, mikrobandų krosnelę, stalinę arba stacionarią viryklę, indus, stalo įrankius, puodelius.

Plačiau
Uždaryti
Pramogos
Pramogos

Kviečiame Jus išbandyti tokias pramogas, kaip “Dažasvydis” prie sodybos miškelyje, “Sniego žmogaus medžioklę”, rytinės mankštos, plaukimą baidarėmis, Vikingų valtimi, pažinti Ignalinos kraštą važiuojant dviračiais, smagiai praleisti vakarą žaidžiant stalo žaidimus, dainuojant karaoke, vakarojant su kapela, atsipalaiduoti pirtyje ir lauko kubile ar tiesiog išsimaudyti Dringio ežere.

Plačiau
Uždaryti
Maitinimas
Maitinimas

Galime pasirūpinti stovyklos dalyvių maitinimu, meniu sudaro platus patiekalų asortimentas. Yra galimybė maitinimą organizuoti atskiroje salėje. Kluono virtuvėje, yra puikios sąlygos gaminti maistą didesnėms grupėms žmonių, čia yra: dvi viryklės su orkaitėmis, du šaldytuvai, indų plovimo mašina, puodai, keptuvės, virtuvės įrankiai, lėkštės, tad galite atsivežti ir savo virėją.

Plačiau
Uždaryti
Užsukite pas mus!
Kaip atvykti?
Veiklos raktažodžiai
Apdovanojimai
Pasiūlymai

Atsiliepimai

Mums svarbi Tavo nuomonė 

2014 06 04
Justina V.
Ačiū už tokį puikų priėmimą ir nuolatinį dėmesį. Labai tvarkinga, viskas pragalvota iki detalių. Ačiū!
2015 06 09
Avis Lietuva
Šioje gražioje ir tvarkingoje sodyboje šventėme įmonės gimtadienį. Norime padėkoti visam sodybos personalui už rūpestį, dėmesingumą ir profesionalumą. Dar ilgai prisiminsime jūsų organizuotas orientacines varžybas.
2016 07 23
Robertas
Tikrai šauni sodyba, kolektyvas vieningas, aptarnavimas aukščiausio lygio, nebuvo jokių nemalonių netikėtumų, puikiai suorganizavo šventę ir tikrai dar grįšime! AČIŪ, Adomai, Eimantai, Ramune. :)

Mums svarbi Tavo nuomonė

Mums svarbi Tavo nuomonė

2015 03 04
Ieva, Kęstutis
Buvo puiku. Ačiū!
2015 06 01
Jaunavedžiai Ag...
Labai buvo šaunu, šaunu ir dar kartą šaunu. Valio, valio, valio!!!! Ačiū Ievalaukiui!
2015 10 01
Tomas, Ramūnas,...
Puiki aplinka, puikus aptarnaujantis personalas.
2015 12 12
Irene and Louis
We spent 3 marvellous days here, and we hope sincerely to come back soon...
2015 04 07
Giedrius and Be...
It was really nice.
2015 11 22
Rūta
Ačiū už gerai praleistą laiką, sodyba buvo nuostabi, visi esame labai patenkinti ir ketiname dar ne vieną kartą apsilankyti :)
2015 10 04
Irina J.
Nuostabūs šeimininkai ir personalas! Ačiū už šilumą ir geranoriškumą. Tikiuosi iki sekančio karto!
2015 02 19
Agnieška V.
Labai maloni aplinka, nuostabus oras, pirtelė tiesiog fantastiška. Tiesiog puikiai praleidau laiką
2013 02 28
Vidmantas P.
Visiems savo draugams duosiu žinią apie Jūsų sodybą.

Mums svarbi Tavo nuomonė

2014 09 12
Rokas
Viskas buvo nuostabu, aptarnavimas, aplinka, mokymai, maistas.
2015 01 25
Povilas
Kai ieškojom sodybos savo šventei vienas iš pagrindinių kriterijų buvo, kad sodyba turėtų daugiau nei 30 nakvynės vietų, o tai labai susiaurina paieškų ratą. Tikrai neapsirikome pasirinkę "Ievalaukį". Tai iš tiesų labai jauki vieta tikram poilsiui. Nuostabi gamta, tikra ramybės oazė. Personalas labai paslaugus ir maloniai bendraujantis, skanus maistas. Namukai jaukiai įrengti, patogios lovos. Tai vieta poilsiui ar jūsų šventei, kurią rekomenduotumėm nedvejodami.

Mums svarbi Tavo nuomonė

Direction not found
Kaip atvykti?
x

Rezervacija

Jau apsisprendei, kad nori ilsėtis ar savo šventę švęsti būtent čia?
Nebedelsk ir rezervuok!